Deklaracija
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44 × 37 cm |
| Proizvođač | Minotti |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44 × 37 cm |
| Proizvođač | Minotti |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |