Deklaracija
| Težina | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44,7 × 37 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44,7 × 37 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |