Deklaracija
| Težina | 2,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 79 cm |
| Proizvođač | Teka |
| Serija proizvoda | Teka StarBright |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Broj korita sudopere | 2 korita |
| Sudopera sa oceđivačem | Ne |
| Otvor za preliv | Sa otvorom za preliv |
| Otvor za slavinu | Bez otvora za slavinu |
| Dubina korita | 16 cm |
| Materijal | Inox |
| Boja | Hrom |
| Ugradnja | Ugradna |
| Garancija | 7 godina |









