Deklaracija
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 36 cm |
| Proizvođač | Copen |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| WC šolja odvod | Konzolna (u zid) |
| Tip kačenja | Skriveno kačenje |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 36 cm |
| Proizvođač | Copen |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| WC šolja odvod | Konzolna (u zid) |
| Tip kačenja | Skriveno kačenje |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |