Deklaracija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Ne |
| Materijal | Polipropilen |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |
Nema na zalihama kod dobavljača/proizvođača
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Ne |
| Materijal | Polipropilen |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |