Deklaracija
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80 × 80 × 195 cm |
| Proizvođač | Copen |
| Serija proizvoda | Copen Devon |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| Debljina stakla | 6 mm |
| Vrsta stakla | Providno |
| Otvaranje vrata | Klizno |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Aluminijum |







