Deklaracija
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 62 × 37 × 82 cm |
| Proizvođač | Nero |
| Uvoznik | Elektrik NIB 2017 d.o.o. |
| Način ugradnje | Univerzalna ugradnja |
| WC šolja ivica | Rimfree (Rimless) |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 62 × 37 × 82 cm |
| Proizvođač | Nero |
| Uvoznik | Elektrik NIB 2017 d.o.o. |
| Način ugradnje | Univerzalna ugradnja |
| WC šolja ivica | Rimfree (Rimless) |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |