Deklaracija
| Težina | 0,236 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 18,5 cm |
| Proizvođač | Gedy |
| Serija proizvoda | Gedy Betty |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Materijal | Inox, Plastika |
| Boja | Hrom |
| Zemlja porekla | Italija |
| Garancija | 2 godine |
Dozer za sapun Italijanskog proizvođača Gedy. Izrađen od kvalitetnih materijala koji olakšavaju upotrebu i održavanje.
| Težina | 0,236 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 18,5 cm |
| Proizvođač | Gedy |
| Serija proizvoda | Gedy Betty |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Materijal | Inox, Plastika |
| Boja | Hrom |
| Zemlja porekla | Italija |
| Garancija | 2 godine |