Deklaracija
| Težina | 0,321 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 6,5 × 16,5 cm |
| Proizvođač | Gedy |
| Serija proizvoda | Gedy Verbena |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Materijal | Keramika, Metal |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Italija |
Dozer za sapun Italijanskog proizvođača Gedy. Izrađen od kvalitetnih materijala koji olakšavaju upotrebu i održavanje.
| Težina | 0,321 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 6,5 × 16,5 cm |
| Proizvođač | Gedy |
| Serija proizvoda | Gedy Verbena |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Materijal | Keramika, Metal |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Italija |