Deklaracija
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,8 × 35,6 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela sjaj |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,8 × 35,6 cm |
| Proizvođač | Cotexsa |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela sjaj |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Garancija | 2 godine |