Deklaracija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,6 × 35,6 × 4,3 cm |
| Proizvođač | Roca |
| Serija proizvoda | Roca Gap |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Španija |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,6 × 35,6 × 4,3 cm |
| Proizvođač | Roca |
| Serija proizvoda | Roca Gap |
| Uvoznik | Merkur Impex d.o.o. |
| Sporospuštajuća daska | Da |
| Materijal | Duroplast |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Španija |
| Garancija | 2 godine |