Deklaracija
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 36 × 38 cm |
| Proizvođač | Copen |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| WC šolja odvod | Konzolna (u zid) |
| Tip kačenja | Skriveno kačenje |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 36 × 38 cm |
| Proizvođač | Copen |
| Uvoznik | Minotti d.o.o. |
| WC šolja odvod | Konzolna (u zid) |
| Tip kačenja | Skriveno kačenje |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 2 godine |